Dziś pracujemy w godzinach 8:00 - 16:00 +48 784 450 798 biuro@roco-fashion.pl Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN netto

Rozpocznij sprzedaż w dropshippingu

dropshipping

Nawiązując z nami współpracę zyskujesz:

  • Dopasowanie modelu współpracy: zamówienia wysyłamy bezpośrednio do Twojego klienta lub na adres Twojej firmy.
  • Szybką realizację zamówień: zamówienia realizujemy do 72h od momentu ich zatwierdzenia.
  • Brak minimalnej wartości zamówienia: realizujemy zamówienia już od jednej sztuki i więcej.
  • Wysyłka do ponad 20 krajów w europie: wysyłamy produkty na terenie całej Polski i wybranych krajów Europy.

Jak działa dropshipping?

Zamówienie klienta

Twój klient składa zamówienie w Twoim sklepie internetowym

Zamówienie w panelu

Przekazujesz nam zamówienie przez panel hurtowy

Realizacja zamówienia dropshipping

Realizujemy zlecone zamówienie zgodnie z wytycznymi

Wysyłka zamówienia

Pakujemy i wysyłamy paczkę bezpośrednio do klienta

Realizacja zamówień

Realizacja zamówienia

Czas realizacji

Zamówienia realizujemy do 72h od momentu ich zatwierdzenia.

Pakowanie zamówień

Każdy produkt pakowany jest w dopasowaną folię. Do każdego produktu dołączona jest metka z podstawowymi informacjami o produkcie (nazwa, kod EAN, przepisy prania) i logo firmy Roco Fashion. Kompletne zamówienie pakujemy w foliopak firmy kurierskiej.

Wysyłka

Realizujemy wysyłkę na terenie całej Polski i wybranych krajów Europy. Sprawdź pełną listę dostępnych Państw w zakładce formy dostawy. Cennik wysyłki dla klientów dropshippingowych udostępniamy w odpowiedzi na zgłoszenie współpracy.

Udostępniane zasoby

Plik XML

Plik XML

Udostępniamy plik XML - zawarte w nim są zdjęcia oraz niezbędne informację o produktach: rozmiary, kolory, krótki opis, materiał, skład, przepisy prania. Plik aktualizowany jest co 5 minut, a stany magazynowe są zawsze aktualne i zgodne z naszym panelem hurtowym.
Dysk google

Dysk Google

Zyskujesz dostęp do niezbędnych materiałów promujących markę w sieci. W udostępnionym dysku zawarte są zdjęcie banerowe, produktowe oraz filmy przedstawiające nasze artykuły. Możesz dowolnie wykorzystać materiały na stronie internetowej i social mediach.
Panel do zamówień

Prosty panel zamówień

Zamówienia Twoich klientów przekazujesz nam przez prosty panel hurtowy z możliwością tradycyjnego wyboru produktów lub wgrania pliku CSV. Odnajdziesz w nim wszystkie informacje o zamówieniach: status realizacji, numer przesyłki oraz historię zamówień.
Obsługa klienta

Zapewniona obsługa klienta

Masz pytania dotyczące Twojego zamówienia? Nasz przyjazny zespół jest zawsze pod ręką, aby zaoferować Ci wsparcie. W każdej chwili możesz skontaktować się z nami przez formularz, mailowo lub telefonicznie. Wyżej wymienione formy dostępne są w zakładce kontakt.

Wymiana i zwrot towaru

Wymiana towaru

Wymieniamy towar na inny rozmiar lub kolor oraz poniesiemy koszty ponownej dostawy w przypadku tylko i wyłącznie wad fabrycznych lub produkcyjnych nie powstałych na skutek używania produktu. Zgodnie z regulaminem nie honorujemy zwrotów i wymian towarów pełnowartościowych zakupionych przez klientów hurtowych.

Zwrot towaru

Towar nie podlega zwrotom poza sytuacją, gdy posiada wady fabryczne lub produkcyjne nie powstałe na skutek używania produktu. Nie ma tutaj zastosowania ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny - art. 10, ponieważ Dystrybutor wysyła produkt na zlecenie Sklepu, a nie Klienta.

Zwrot i wymiana

Integracja

Proces integracji

Integracja z naszą hurtownią jest realizowana przez wgranie udostępnionego pliku XML. Możesz przeprowadzić ten proces samodzielnie lub skorzystać z gotowych integracji przygotowanych przez współpracujące z nami firmy.

Integracja
Sky-shop

Sky-Shop

Kilkanaście lat doświadczeń oraz zespół najlepszych specjalistów od e-commerce na rynku gwarantuje idealne wsparcie dla Twojego e-biznesu.

Sprawdź ofertę
Megamo

Megamo

Nasze ponad 10-letnie doświadczenie w pracy zarówno ze sklepami jak i hurtowniami pokazało jakich wyzwań można spodziewać się w tym biznesie.

Sprawdź ofertę
Baselinker

Baselinker

Wszystko dla wygody i sukcesu Twojego e-commerce. Możesz zintegrować sklep z portalami aukcyjnymi i kurierami oraz automatycznymi funkcjami.

Sprawdź ofertę

Rozpoczęcie współpracy

Utworzenie konta

Krok 1

Utworzenie konta klienta

Przejdź do zakładki rejestracja i utwórz konto klienta podając dane Twojej firmy. Ten etap jest bardzo ważny, ponieważ na podstawie Twojego konta weryfikujemy zgłoszenie. Jeśli jesteś już zarejestrowany w naszej hurtowni przejdź do kroku drugiego.

Zgłoszenie

Krok 2

Wysłanie zgłoszenia

Na adres biuro@roco-fashion.pl wyślij wiadomość, podając w treści niezbędne informacje do weryfikacji sklepu: nazwę i NIP firmy; adres email, na który utworzyłeś konto; link do sklepu internetowego; link do allegro; link do social mediów sklepu.

Weryfikacja i aktywacja

Krok 3

Weryfikacja i akceptacja

Po zweryfikowaniu i akceptacji przesłanych informacji odeślemy do Ciebie wiadomość e-mail zawierającą szczegóły współpracy i niezbędne narzędzia do jej rozpoczęcia - link do pliku XML, link do dysku google oraz instrukcję obsługi panelu.

Integracja klienta

Krok 4

Integracja

Integracja z naszą hurtownią jest realizowana przez wgranie udostępnionego pliku XML. Możesz przeprowadzić ten proces samodzielnie lub skorzystać z gotowych integracji przygotowanych przez współpracujące z nami firmy.