Darmowa dostawa na terenie całej Polski!

Czym jest dropshipping?

Dropshipping to nowoczesny model biznesowy w którym nie musisz magazynować produktów. Zapewnia wygodny sposób prowadzenia sprzedaży detalicznej w Internecie, poprzez przeniesieniu procesu wysyłki towaru na hurtownię lub producenta odzieży, z którym się współpracuje. Sprawną współpracę zapewnia stały wgląd w stany magazynowe naszych produktów, z których realizujesz swoje zamówienia!

Zalety współpracy

  • Dopasowanie modelu współpracy do Twoich potrzeb
  • Możliwość korzystania z profesjonalnych zdjęć produktowych
  • Zawsze aktualne stany magazynowe dostępne na stronie internetowej oraz w pliku XML
  • Brak minimalnej wartości zamówienia

Dopasowanie modelu współpracy do Twoich potrzeb

Zamówienia wysyłamy bezpośrednio do Twojego klienta, lub jeśli wolisz osobiście zapakować zamówienie możemy przesyłać paczki na adres Twojej firmy.

Możliwość korzystania z profesjonalnych zdjęć produktowych

Wszyscy nasi klienci mają możliwość wykorzystywania zdjęć produktowych, udostępnionych w dedykowanym dysku Google. Jeśli jesteś naszym klientem i chcesz otrzymać do niego dostęp napisz do nas na biuro@roco-fashion.pl

Zawsze aktualne stany magazynowe dostępne na stronie internetowej oraz w pliku XML

Przy nawiązaniu współpracy udostępniamy Państwu plik XML (zawarte w nim są zdjęcia oraz niezbędne informację o produktach: rozmiary, kolory, krótki opis, materiał, skład, przepisy prania). Plik aktualizowany jest co 5 minut, a stany magazynowe są zawsze aktualne i zgodne z naszym panelem hurtowym. Plik dostępny jest w siedmiu wersjach językowych: polski, angielski, niemiecki, czeski, słowacki, rumuński i węgierski. Link z dostępem do pliku udostępniamy w odpowiedzi na wiadomość mailową dotyczącą współpracy.

Czas wysyłki zamówionych produktów

Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 staramy się realizować tego samego dnia. W przypadku jakichkolwiek braków gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 48h od otrzymania zamówienia.

Koszty przesyłki

Hurtownia odzieży damskiej Roco Fashion współpracuje z firmą kurierską InPost. Koszt przesyłki z przedpłatą to 12 zł netto. Realizujemy również wysyłkę nadanych etykiet przewozowych z firm kurierskich InPost oraz DPD.

Pakowanie zamówień

Każdy nasz produkt pakowany jest w osobną folię dopasowaną do wymiaru produktu. Do każdego produktu dołączona jest metka z podstawowymi informacjami o produkcie (nazwa produktu, kod EAN, przepisy prania) i logo firmy Roco Fashion. Kompletne zamówienie pakujemy w foliopak firmy kurierskiej InPost.

Wymiana towaru

Wymieniamy towar na inny rozmiar lub kolor oraz poniesiemy koszty ponownej dostawy w przypadku tylko i wyłącznie wad fabrycznych/produkcyjnych nie powstałych na skutek używania produktu. Zgodnie z regulaminem nie honorujemy zwrotów i wymian towarów pełnowartościowych zakupionych przez klientów hurtowych.

Zwrot towaru

Towar nie podlega zwrotom poza sytuacją, gdy towar posiada wady fabryczne/produkcyjne nie powstałe na skutek używania produktu. Nie ma tutaj zastosowania ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny - art. 10, ponieważ Dystrybutor wysyła produkt na zlecenie Sklepu, a nie Klienta.

Integracja

Integracja z naszą hurtownią jest realizowana przez plik XML. Możesz przeprowadzić ten proces samodzielnie lub skorzystać z gotowych integracji przygotowanych przez współpracujące z nami firmy sky-shop.pl lub megamo.pl

Rozpoczęcie współpracy

Aby rozpocząć współpracę należy zarejestrować firmę w naszej hurtowni online w zakładce rejestracja. Po weryfikacji danych podanych w formularzu przez system, otrzymasz maila z linkiem aktywacyjnym do konta (proces ten może potrwać do 10 minut, jeśli nie otrzymasz wiadomości z dostępem wyślij do nas e-mail na biuro@roco-fashion.pl w treści podając swój numer NIP).

Jeśli masz już utworzone konto wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość na adres biuro@roco-fashion.pl w mailu podaj nazwę firmy wraz z NIP-em, adres sklepu stacjonarnego, strony internetowej sklepu oraz social mediów.
Po wstępnej weryfikacji zakończonej akceptacją klienta udostępniamy plik XML ze stanami magazynowymi oraz wszystkie niezbędne informacje do rozpoczęcia współpracy.

Nie podpisujemy żadnej umowy między nami, działamy na zasadach ogólnego regulaminu naszej hurtowni. 

Zamówienia możesz składać na pojedyncze sztuki, lub jeśli Ci wygodniej na większą ilość produktów.