Darmowa dostawa na terenie całej Polski!

Czym jest dropshipping?

Dropshipping to nowoczesny model biznesowy w którym nie musisz magazynować produktów. Zapewnia wygodny sposób prowadzenia sprzedaży detalicznej w Internecie, poprzez przeniesieniu procesu wysyłki towaru na hurtownię lub producenta odzieży, z którym się współpracuje. Sprawną współpracę zapewnia stały wgląd w stany magazynowe naszych produktów, z których realizujesz swoje zamówienia!


Zalety współpracy

  • Dopasowanie modelu współpracy do Twoich potrzeb
  • Możliwość korzystania z profesjonalnych zdjęć produktowych
  • Zawsze aktualne stany magazynowe dostępne na stronie internetowej oraz w pliku XML
  • Brak minimalnej wartości zamówienia

Dopasowanie modelu współpracy do Twoich potrzeb

Zamówienia wysyłamy bezpośrednio do Twojego klienta, lub jeśli wolisz osobiście zapakować zamówienie możemy przesyłać paczki na adres Twojej firmy.

Czas wysyłki zamówionych produktów

Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 staramy się realizować tego samego dnia. W przypadku jakichkolwiek braków gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 48h od otrzymania zamówienia.

Koszty przesyłki

Hurtownia odzieży damskiej Roco Fashion współpracuje z firmą kurierską InPost. Koszt przesyłki z przedpłatą to 12 zł netto, Paczkomatem InPost 10 zł netto. Realizujemy również wysyłkę nadanych etykiet przewozowych z firm kurierskich InPost oraz DPD.

Pakowanie zamówień

Każde zamówienie hurtowe czy detaliczne jest pakowane w kartonowe opakowanie, dopasowane do wymiarów produktu. Do każdego produktu dołączona jest metka z logo firmy, oraz podstawowymi informacjami o produkcie. Standardowo pudełko pakujemy w uniwersalny foliopak firmy InPost.

Wymiana towaru

Wymieniamy towar na inny rozmiar lub kolor oraz poniesiemy koszty ponownej dostawy w przypadku tylko i wyłącznie wad fabrycznych/produkcyjnych nie powstałych na skutek używania produktu. Zgodnie z regulaminem nie honorujemy zwrotów i wymian towarów pełnowartościowych zakupionych przez klientów hurtowych.

Zwrot towaru

Towar nie podlega zwrotom poza sytuacją, gdy towar posiada wady fabryczne/produkcyjne nie powstałe na skutek używania produktu. Nie ma tutaj zastosowania ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny - art. 10, ponieważ Dystrybutor wysyła produkt na zlecenie Sklepu, a nie Klienta.

Rozpoczęcie współpracy

Nie podpisujemy żadnej umowy między nami, działamy na zasadach ogólnego regulaminu naszej hurtowni.
Zamówienia możesz składać na pojedyncze sztuki, lub jeśli Ci wygodniej na większą ilość produktów.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta napisz do nas na adres dropshipping@roco-fashion.pl
W mailu należy podać nazwę firmy wraz z NIP-em, adres sklepu stacjonarnego, strony internetowej sklepu oraz social mediów.
Po wstępnej weryfikacji zakończonej akceptacją klienta udostępniamy plik XML ze stanami magazynowymi oraz wszystkie niezbędne informacje do rozpoczęcia współpracy.