Dziś pracujemy w godzinach 8:00 - 16:00 +48 784 450 798 biuro@roco-fashion.pl Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN netto

Wzbogać ofertę swojego butiku z Roco Fashion!

Współpraca hurtowa

Nawiązując z nami współpracę zyskujesz:

  • Oryginalne projekty naszych produktów oraz dbałość o dopasowanie wysokiej jakości tkanin
  • Regularnie tworzenie nowych kolekcji będąc naszym partnerem dowiesz się o produktach przedpremierowo i sam zadeklarujesz ilość zamówienia
  • Realizację zamówień już od 500 zł netto możesz dowolnie wybierać produkty z naszej oferty
  • Wysyłkę do ponad 20 krajów w europie wysyłamy produkty na terenie całej Polski i wybranych krajów Europy

Jak rozpocząć współpracę

Utwórz konto klienta

Przejdź do zakładki rejestracja i utwórz konto klienta podając dane Twojej firmy. Ten etap jest bardzo ważny, na podstawie udostępnionych informacji weryfikujemy zgłoszenie. Współpraca opiera się na zasadach regulaminu hurtowni online. Tworząc konto uzyskujesz dostęp do pełnej oferty, cen produktów oraz możliwości składania zamówień. Dodatkowo przygotowaliśmy dedykowane narzędzia ułatwiające sprzedaż, o których przeczytasz poniżej.

Współpraca

Dodatkowe korzyści współpracy

Udostępnione zasoby

Udostępnione zasoby

W udostępnionym dysku zawarte są zdjęcie banerowe, produktowe oraz filmy przedstawiające nasze artykuły. Możesz dowolnie wykorzystać materiały na stronie internetowej i social mediach. Udostępniamy również plik XML - zawarte w nim są zdjęcia oraz informacje o produktach niezbędne do sprzedaży internetowej.

Integracja

Możliwość integracji

Integracja z naszą hurtownią jest realizowana przez wgranie udostępnionego pliku XML. Możesz przeprowadzić ten proces samodzielnie lub skorzystać z gotowych integracji przygotowanych przez współpracujące z nami firmy. Lista dostępnych ofert podana została poniżej w sekcji Integracja.

Promocja marki

Promocja marki

W zakładce butiki partnerskie promujemy współpracujące z nami sklepy internetowe, kierując klientów detalicznych na tę stronę. Na liście nie ma Twojego butiku? Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@roco-fashion.pl 

Do kogo kierujemy naszą ofertę

Firmy do współpracy

Stacjonarne butiki odzieżowe

Prowadzisz stacjonarny butik z odzieżą damską? Nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Szeroki asortyment, terminowa realizacja zamówień i stała obsługa klienta zapewni udaną współpracę.

Internetowe sklepy z odzieżą damską

Jeśli posiadasz sklep internetowy z odzieżą damską z łatwością zintegrujesz się z naszą hurtownią, poszerzając swoją ofertę o nowe produkty.

Sprzedawcy odzieży damskiej w marketplace

Jeśli prowadzisz sprzedaż na platformach Allegro, eBayu lub innym marketplace proponowane rozwiązania integracyjne z łatwością przeniesiesz na Twoje aukcje.

Udostępniane zasoby

Plik XML

Plik XML

Udostępniamy plik XML - zawarte w nim są zdjęcia oraz niezbędne informację o produktach: rozmiary, kolory, krótki opis, materiał, skład, przepisy prania. Plik aktualizowany jest co 5 minut, a stany magazynowe są zawsze aktualne i zgodne z naszym panelem hurtowym.
Dysk google

Dysk Google

Zyskujesz dostęp do niezbędnych materiałów promujących markę w sieci. W udostępnionym dysku zawarte są zdjęcie banerowe, produktowe oraz filmy przedstawiające nasze artykuły. Możesz dowolnie wykorzystać materiały na stronie internetowej i social mediach.
Panel do zamówień

Prosty panel zamówień

Zamówienia Twoich klientów przekazujesz nam przez prosty panel hurtowy z możliwością tradycyjnego wyboru produktów lub wgrania pliku CSV. Odnajdziesz w nim wszystkie informacje o zamówieniach: status realizacji, numer przesyłki oraz historię zamówień.
Obsługa klienta

Zapewniona obsługa klienta

Masz pytania dotyczące Twojego zamówienia? Nasz przyjazny zespół jest zawsze pod ręką, aby zaoferować Ci wsparcie. W każdej chwili możesz skontaktować się z nami przez formularz, mailowo lub telefonicznie. Wyżej wymienione formy dostępne są w zakładce kontakt.

Integracja

Proces integracji

Integracja z naszą hurtownią jest realizowana przez wgranie udostępnionego pliku XML. Możesz przeprowadzić ten proces samodzielnie lub skorzystać z gotowych integracji przygotowanych przez współpracujące z nami firmy.

Integracja
Sky-shop

Sky-Shop

Kilkanaście lat doświadczeń oraz zespół najlepszych specjalistów od e-commerce na rynku gwarantuje idealne wsparcie dla Twojego e-biznesu.

Sprawdź ofertę
Megamo

Megamo

Nasze ponad 10-letnie doświadczenie w pracy zarówno ze sklepami jak i hurtowniami pokazało jakich wyzwań można spodziewać się w tym biznesie.

Sprawdź ofertę
Baselinker

Baselinker

Wszystko dla wygody i sukcesu Twojego e-commerce. Możesz zintegrować sklep z portalami aukcyjnymi i kurierami oraz automatycznymi funkcjami.

Sprawdź ofertę