Dziś pracujemy w godzinach 8:00 - 16:00 +48 784 450 798 biuro@roco-fashion.pl Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 PLN netto

Hurtownia odzieży damskiej Roco Fashion

Firma Roco Fashion powstała 28 grudnia 1998 roku. Początkowo firma projektowała i szyła głównie sukienki, dziś nasza oferta jest zdecydowanie bogatsza i oferuje także bluzki damskiemarynarki damskie a także płaszcze damskie, koszule, spódnice i spodnie. Wśród nowości znajdą się także w najbliższym czasie kombinezony i nowe kolekcje takie jak body damskie.

Hurtownia odzieżowa Roco – firma z tradycjami

Dziś firma zatrudnia około 50 osób, w skład której wchodzi dział projektowania, działy wykrojnicze, nowoczesne szwalnie a także dział handlowy oraz dział e-commerce, realizujący składane przez klientów biznesowych, zamówienia online.

Nasi klienci są dla nas najważniejsi, dlatego jako profesjonalna hurtownia odzieży damskiej, dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane w jak najszybszym terminie.

Polski producent odzieży damskiej – Roco Fashion

Cały proces produkcyjny Roco realizowany jest w Polsce, dlatego szczycimy się faktem, że występujemy na rynku jako polski producent odzieży damskiej. Codziennie podejmujemy wyzwanie, konkurując z importowaną odzieżą z takich krajów jak Chiny czy Bangladesz, jednakże znamy wartość naszych produktów i potrafimy wyróżnić się na rynku.

Nasze produkty są szyte z wyjątkową dbałością o szczegóły. Jako hurtownia odzieży polskiej posiadamy nowoczesny park maszynkowy, gdzie takie urządzenia jak profesjonalny kater dbają o dokładne wykroje z milimetrową dokładnością.

Przez lata inwestowaliśmy także w wysokiej klasy maszyny do szycia, przystosowane do konkretnych rodzajów tkanin i ubrań. Posiadamy odrębne linie szycia płaszczy, gdzie materiał jest zupełnie innej grubości, a więc i innych wymagań oraz dedykowane maszyny do szycia delikatnej odzieży damskiej.

Hurtownia odzieży online – damskie kolekcje na topie

Początkowo hurtownia odzieżowa online Roco prowadziła przede wszystkiem stacjonarną sprzedaż hurtową. Nasze kolekcje odzieży damskiej prezentowaliśmy na giełdach odzieżowych w Tuszynie oraz w Głuchowie. Obecnie posiadamy punkty i stoiska sprzedażowe m.in. w Centrum Handlowym PTAK w Rzgowie pod Łodzią. Nasze boksy sprzedażowe znajdują się tam aż w trzech różnych halach, dla wygody naszych klientów. Dodatkowo posiadamy także punkt sprzedażowy w Wielkopolskiej Giełdzie Odzieżowej w Poznaniu.

Hurtownia ubrań Roco prowadzi sprzedaż zarówno na rynku polskim jak i na rynkach zagranicznych. Kolekcje odzieży damskiej eksportujemy między innymi do Czech, Słowacji, Niemiec, Litwy, Łotwy, Estonii i wielu innych krajów. Ubrania przechodzą przez wymagające procesy kontroli jakości co także poświadcza o ich rzetelnym wykonaniu i jakości.

Hurtownia odzieży na sztuki – dropshipping coraz popularniejszy

Obecnie nasi klienci korzystają zarówno z możliwości odbioru własnego dokonując zakupu bezpośrednio w stacjonarnych punktach handlowych jak i korzystają z zamówień odzieży online oraz możliwości realizacji zamówień dla własnych klientów detalicznych.

Dzięki tej usłudze butiki odzieżowe online nie muszą utrzymywać stanów magazynowych, aby realizować sprzedaż odzieży damskiej. Hurtownia odzieży online Roco Fashion umożliwia klientom przeglądanie bieżącej oferty i utrzymywanych stanów magazynowych, dzięki czemu mogą oni składać zamówienia pod klienta z krótkim okresem realizacji.

Po zarejestrowaniu się na stronie, klienci hurtowni mogą zapoznać się zarówno z ofertą cenową jak i stanami magazynowymi oraz terminem realizacji. Hurtownia odzieży online umożliwia realizowanie sprawnych zakupów do stacjonarnych i internetowych butików odzieżowych.

Hurtownia odzież online – bo liczy się wygoda

Rozumiemy potrzeby naszych klientów, dla których obecne czasy są trudne i zmuszają do ograniczania kosztów. Wprowadzona przez nas forma współpracy dropshipping czyli działanie jako hurtownia odzieży online na sztuki, jest dla nich oszczędnością.

Nasi klienci nie są zobowiązani do zamawiania całych rozmiarówek dla wybranych kolekcji. Mogą dowolnie łączyć produkty składając zamówienia, a my dbamy aby były one realizowane jak najszybciej. W razie potrzeby klienci domawiają swoje bestsellery, staramy się też doradzać przy pierwszym zatowarowaniu tak aby postawić na kluczowe modele.

Dziś nowoczesna hurtownia odzież online musi przede wszystkim stawiać sobie wysokie wymagania, dlatego też staramy się wprowadzać nowoczesne rozwiązania we wszystkich obszarach, zarówno tych produkcyjnych jak i sprzedażowych.

Hurtownia odzieży outletowej – postaw na promocje

Wszyscy lubimy okazje cenowe, a klienci detaliczni najbardziej, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą w kategorii outlet. Przygotowujemy w niej propozycje produktów, które pochodzą z końcówek serii produkcyjnych, ostatnie modele z wyprzedaży w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Zachęcamy tez do działu promocje, gdzie umieszczamy sezonowe promocje na wybrane grupy asortymentowe. Dział promocji jest jednym z chętniej odwiedzanych zakładek w naszym serwisie a bestsellerowe modele szybko się wyprzedają. Zapraszamy do odwiedzania naszego serwisu!

Hurtownia odzieży damskiej online – chcemy być eco

Wielu z naszych klientów to mikroprzedsiębiorcy, prowadzący własną działalność gospodarczą. Ich możliwości realizowania biznesu w duchu eco friendly to nieczęsto zwiększone koszty. Dlatego nasze dostawy mają ograniczoną ilość plastiku i odpadów z opakowań do minimum. Jako hurtownia odzieżowa online staramy się, aby nasza odzież nie była pakowana w odrębne, plastikowe worki, tak aby zminimalizować zbędne odpady. Dokładamy też starań, aby maksymalnie wykorzystywać kupowane tkaniny, projektując efektywne modele wykrojnicze. Mamy świadomość, że jako firma także możemy przyczynić się do ochrony naszego środowiska.

Blog modowy – najnowsze trendy i biznesowe porady

Jako hurtownia odzieży do butiku pracujemy nad ciekawym i inspirującymi tematami, które będziemy publikować na naszym blogu. Na bieżąco śledzimy najważniejsze wydarzenia w branży modowej, odwiedzamy też kluczowe targi odzieżowe i tekstylne, śledząc najnowsze trendy co pozwoli nam dostarczyć naszym klientom ciekawe inspiracje. Dzięki temu w takich kategoriach jak dresy damskiespódnice damskie czy sukienki damskie znajdziecie ciekawe kolekcje odzieżowe.

Tworzymy tez różnorodne porady w zakresie efektywnego zarządzania i prowadzenia własnego butiku odzieżowego. Jesteśmy pewni, że wspierając w ten sposób naszych klientów, jeszcze bardziej wesprzemy ich w realizacji swoich pomysłów biznesowych. Zachęcamy do zaglądania zakładki blog.

Zapraszamy do naszych wirtualnych hurtowni odzieżowych: hurtownia odzieży damskiej Łódźhurtownia odzieży damskiej Warszawahurtownia odzieży damskiej Wrocław