Spódnice

Produkty 11

na stronę
Zobacz jako
  1. Cudowna spódnica marki Roco zdecydowanie skradła nasze serca. Idealnie sprawdzi się na zwyczajne jak i wyjątkowe okazje. Można łączyć ją dosłownie ze wszystkim i sprawi, że każda stylizacja będzie wyglądała zjawiskowo! Podwójna falbana oraz oryginalny print prezentuje się obłędnie. 

  2. Przepiękna spódniczka marki Roco to zdecydowany Must Have na nadchodzący sezon. Doskonale wyeksponuje Twoje nogi i sprawi, że będziesz czuła się naprawdę wyjątkowo. Sprawdzi się na codzienne wyjścia, zarówno w zestawieniu eleganckim, jak i w połączeniu z miejskim stylem. Zapinana z tyłu na zamek.

  3. Cudowna spódnica marki Roco zdecydowanie skradła nasze serca. Idealnie sprawdzi się na zwyczajne jak i wyjątkowe okazje. Można łączyć ją dosłownie ze wszystkim i sprawić, że każda stylizacja będzie wyglądała zjawiskowo!

  4. Przepiękna spódniczka marki Roco to zdecydowany Must Have na nadchodzący sezon. Doskonale wyeksponuje Twoje nogi i sprawi, że będziesz czuła się naprawdę wyjątkowo. Sprawdzi się na codzienne wyjścia, zarówno w zestawieniu eleganckim, jak i w połączeniu z miejskim stylem. Zapinana z tyłu na zamek.

  5. Najnowsza propozycja marki Roco to spódniczka przed kolana wykonana z mięsistego materiału, średniej grubości. Z przodu efektowne marszenia Spódniczka z tyłu zapinana na zamek. W pasie ozdobny pasek.

Produkty 11

na stronę
Zobacz jako